background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
couchdb, 28, image

هاست couchdb

استقرار couchdb به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست couchdb با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
couchdb, 28, image

آشنایی با CouchDB

Apache CouchDB یک پایگاه داده NoSQL، سندگرا و منبع باز می‌باشد که در Erlang پیاده سازی شده است. و از فرمت‌ها و پروتکل‌های متعددی برای ذخیره، انتقال و پردازش داده‌های خود استفاده می‌کند. از JSON برای ذخیره داده‌ها، از جاوا اسکریپت به عنوان زبان پرس و جو با استفاده از MapReduce و از HTTP برای API استفاده می‌کند. CouchDB اولین بار در سال 2005 منتشر شد و بعد از آن در سال 2008 به پرژه بنیاد نرم افزار آپاچی تبدیل شد. بر خلاف پایگاه داده رابطه‌ای، پایگاه داده CouchDB داده‌ها و روابط را در جداول ذخیره نمی‌کند بلکه از یک مدل داده بدون طرح‌واره استفاده می‌کند که مدیریت رکوردها را در دستگاه‌های مختلف محاسباتی، تلفن‌های همراه و مرورگرهای وب ساده می‌کند.

تست couchdb با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

Single Node

CouchDB یک پایگاه داده تک node فوق العاده است که مانند هر پایگاه داده دیگری در پشت سرور برنامه مورد نظر شما کار می‌کند. اکثر مردم با single node CouchDB شروع می‌کنند. پروژه‌های سخت‌تر می‌توانند به طور یکپارچه به یک کلاستر ارتقا یابند.

Cluster

CouchDB یک پایگاه داده خوشه‌ای است که این امکان را می‌دهد تا یک سرور پایگاه داده منطقی را روی هر تعداد سرور یا ماشین مجازی اجرا کرد. یک کلاستر CouchDB در راه اندازی single-node با ظرفیت بالاتر و در دسترس بودن بالا بدون تغییر هیچ API بهبود می‌یابد

HTTP/JSON

CouchDB از پروتکل HTTP و فرمت داده JSON استفاده می‌کند و با هر نرم افزاری که از آنها پشتیبانی می‌کند سازگار می‌باشد. همچنین با ابزارهای خارجی مانند سرورهای پروکسی HTTP وload balancers ها بسیار عالی کار می‌کند.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول