background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
mongodb, 5, image

هاست mongodb

استقرار mongodb به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست mongodb با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
mongodb, 5, image

آشنایی با MongoDB

MongoDB یک پایگاه داده مبتنی بر اسناد(document-oriented)، بین پلتفرمی (cross-platform)، منبع باز و توزیع شده است که برای سهولت توسعه برنامه و مقیاس بندی طراحی شده است. و به عنوان یک پایگاه داده NoSQL شناخته می‌شود که توسط MongoDB Inc توسعه یافته است و تحت مجوز عمومی سمت سرور (SSPL) می‌باشد. نام MongoDB از کلمه 'Humongous' به معنای بزرگ، عظیم گرفته شده است. پایگاه داده MongoDB برای ذخیره حجم عظیمی از داده‌ها و همچنین عملکرد سریع ساخته شده است. دیتابیس‌های NoSQL دارای جداول و ردیف و ستون نمی‌باشند و داده‌ها در مجموعه‌ای به عنوان اسناد مبتنی بر JSON ذخیره می‌شوند. برخلاف پایگاه‌های داده مبتنی بر SQL که در آنها داده‌ها را در جداولی که هر جدول دارای ساختار ثابتی است نگهداری می‌شود.

تست mongodb با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

مبتنی بر JSON

Mongodb داده‌ها را به عنوان سند مبتنی بر JSON ذخیره می‌کند که schema را اجرا نمی‌کند. و به ما اجازه می‌دهد تا داده‌های سلسله مراتبی را در یک سند ذخیره کنیم. این امر ذخیره و بازیابی داده‌ها را به شیوه‌ای کارآمد آسان می‌کند.

سند محور

از آنجایی که یک پایگاه داده مبتنی بر سند می‌باشد، به راحتی می‌توان آن را بر اساس نیاز، بزرگ یا کاهش داد. Mongodb همچنین به ما امکان می‌دهد داده‌ها را در چندین سرور تقسیم کنیم.

همانند سازی

Mongodb با مجموعه‌های مشابه شامل دو یا چند کپی از داده‌ها، دسترسی بالایی را فراهم می‌کند. نوشته‌ها توسط داده‌ی اصلی مدیریت می‌شوند، در حالی که هر داده‌ی کپی شده قادر به ارائه درخواست‌های خواندن می‌باشد.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول