background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
neo4j, 29, image

هاست neo4j

استقرار neo4j به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست neo4j با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
neo4j, 29, image

آشنایی با Neo4j

Neo4j یک سیستم پیشرو مدیریت پایگاه داده گراف (graph) در جهان و منبع باز است که توسط Neo4j Inc توسعه یافته است. توسعه دهندگان آن را به عنوان یک پایگاه داده تراکنشی منطبق با ACID با ذخیره سازی و پردازش گراف بومی توصیف کرده‌اند. پشتیبان‌گیری آنلاین و پسوندهای در دسترس بالا، مقیاس پذیری بالا و برای مدیریت بهینه، ذخیره سازی و پیمایش nodeها و روابط (relationships) طراحی شده است که در دسته‌بندی پایگاه‌های داده NoSQL قرار می‌گیرد. Neo4j در جاوا پیاده سازی شده و از نرم افزار نوشته شده به زبان‌های دیگر با استفاده از زبان پرس و جو Cypher از طریق یک نقطه پایانی HTTP تراکنشی یا از طریق پروتکل باینری 'Bolt' قابل دسترسی می‌باشد. پایگاه داده گراف از رویکرد نمودار ویژگی استفاده می‌کند که هم برای عملکرد پیمایش و هم برای زمان اجرای عملیات سودمند می‌باشد.

تست neo4j با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

انعطاف پذیر

Neo4j یک مدل داده انعطاف پذیر ساده و در عین حال قدرتمند ارائه می‌دهد که می‌تواند به راحتی با توجه به برنامه‌ها و صنایع تغییر کند.

باز یابی آسان

با استفاده از Neo4j، نه تنها می‌توانید داده‌های متصل را در مقایسه با سایر پایگاه‌های داده سریع‌تر بازیابی کنید، بلکه می‌توانید به راحتی (traverse/navigate) را نیز بازیابی کنید.

زبان پرس و جو Cypher

Neo4j یک زبان پرس و جوی اعلانی را برای نمایش نمودار به صورت بصری با استفاده از یک نحو ascii-art ارائه می‌دهد که یادگیری این دستورات و خواندن آن توسط انسان آسان می‌باشد.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول