background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
.Net Core, dotnetcore, image

هاست .Net Core

استقرار .Net Core به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست .Net Core با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
.Net Core, dotnetcore, image

آشنایی با NET Core.

NET Core. نسخه جدیدی از NET Framework. است که یک پلتفرم توسعه رایگان، منبع باز و همه منظوره می‌باشد که توسط مایکروسافت نگهداری می‌شود. همچنین به عنوان یک چارچوب چند پلتفرمی است که بر روی سیستم عامل‌های Windows، Linux و macOS اجرا می‌شود. از NET Core. می توان برای ساخت انواع برنامه های کاربردی مانند موبایل، دسکتاپ، وب، ابر، اینترنت اشیا، یادگیری ماشینی، میکروسرویس‌ها، بازی و غیره استفاده کرد. NET Core. از ابتدا باز نویسی شده است تا NET Framework. را ماژولار، سبک وزن، سریع و فریم ورک چند پلتفرمی کند. این شامل ویژگی‌های اصلی است که برای اجرای یک برنامه اصلی NET Core. لازم است. ویژگی‌های دیگر به عنوان بسته‌های NuGet ارائه شده است که می توانید در صورت نیاز آن را در برنامه خود اضافه کنید. به این ترتیب، برنامه NET Core. سرعت عملکرد را افزایش می‌دهد، ردپای حافظه را کاهش می‌دهد و نگهداری آن آسان می‌شود.

تست .Net Core با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

معماری ماژولار

NET Core. از رویکرد معماری ماژولار با استفاده از بسته‌های NuGet پشتیبانی می‌کند. بسته‌های NuGet مختلفی برای ویژگی‌های مختلف وجود دارد که می‌توان در صورت نیاز به پروژه NET Core اضافه کرد.

کراس پلتفرم

NET Core. روی سیستم عامل‌های Windows، macOS و Linux اجرا می‌شود. زمان اجرا برای هر سیستم عاملی که کد را اجرا می‌کند متفاوت می‌باشد اما خروجی مشابهی تولید می‌کند.

طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها

انواع مختلفی از برنامه‌ها را می‌توان بر روی پلت فرم NET Core. توسعه داد و اجرا کرد، مانند موبایل، دسکتاپ، وب، ابر، اینترنت اشیا، یادگیری ماشین، میکروسرویس‌ها، بازی و غیره.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول