background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
Go, go, image

هاست Go

استقرار Go به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست Go با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
Go, go, image

آشنایی با Go

زبان برنامه نویسی Go که با نام Golang نیز شناخته می‌شود، یک زبان برنامه نویسی متن باز، کامپایل شده و استاتیک است که توسط گوگل طراحی و پشتیبانی می‌شود. همچنین یک زبان سریع، قابل اعتماد، مقیاس‌پذیر، کارآمد و دارای یک کتابخانه‌ی استاندارد قوی بوده که یادگیری آن آسان می‌باشد. همچنین مکانیسم‌های همزمانی آن نوشتن برنامه‌هایی را آسان می‌کند که بیشترین بهره را از ماشین‌های چند هسته‌ای و شبکه‌ای می‌برند، در حالی که سیستم نوع جدید آن ساخت برنامه‌های انعطاف‌پذیر و ماژولار را امکان‌پذیر می‌کند. Go به سرعت در کد ماشین کامپایل می‌شود، اما راحتی مدیریت حافظه(garbage collection) و قدرت بازتاب زمان اجرا را دارد. در عین حال یک زبان سریع، ایستا تایپ شده و کامپایل شده است که شبیه یک زبان تایپ شده‌ی پویا و تفسیر شده می‌باشد. Go برای برنامه نویسی سمت سرور (backend)، توسعه بازی، برنامه نویسی مبتنی بر ابر(cloud-based) و حتی علم داده استفاده می‌شود. همچنین برای ساخت ابزارهای خط فرمان محبوب می‌باشد.

تست Go با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

سرعت

Go یک زبان کامپایل شده است. برخلاف زبان‌های تفسیر شده، زبان‌های کامپایل شده مستقیماً قبل از اجرا به کد ماشین ترجمه می‌شوند. این به معنای کد سریعتر و کارآمدتر می‌باشد.تایپ‌های استاتیک و جمع‌آوری‌کننده‌های زباله مؤثر Golang، آن را سریع‌تر از سایر زبان‌های برنامه‌نویسی سطح بالا می‌کند.

یادگیری آسان

Go یکی از ساده ترین زبان های برنامه نویسی موجود است. به راحتی می توانید آن را انتخاب کنید، به خصوص اگر از قبل دانش برنامه نویسی دیگری داشته باشید در چند ساعت یک برنامه مبتدی را با Go بسازید.

ابزار گسترده

Go به عنوان یک زبان متن باز، دارای ابزارهای مفیدی می‌باشد که آن را تقویت می کنند. از جمله ابزاری مانند Gotests که راه آسانی برای تولید تست‌های جدول محور از طریق منطق اصلی ارائه می‌دهد.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول