background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
Laravel, laravel, image

هاست Laravel

استقرار Laravel به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست Laravel با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
Laravel, laravel, image

آشنایی با Laravel

لاراول یک فریمورک وب رایگان و منبع باز برای PHP می‌باشد که برای توسعه برنامه‌های کاربردی وب با الگوی معماری MVC (model-view-controller) و بر اساس Symfony در نظر گرفته شده است. و داشتن یک سیستم بسته‌بندی ماژولار با یک مدیر وابستگی اختصاصی، راه‌های مختلف برای دسترسی به پایگاه‌های داده رابطه‌ای و همچنین داشتن ابزارهایی که به استقرار و نگهداری برنامه کمک می‌کنند از جمله ویژگی‌های برجسته‌ی چارچوب لاراول می‌باشند. لاراول مجموعه‌ای غنی از عملکردها را ارائه می‌دهد که ویژگی‌های اساسی چارچوب های PHP مانند CodeIgniter، Yii و سایر زبان‌های برنامه نویسی مانند Ruby on Rails را در خود جای داده است که استفاده از آنها به ایجاد یک برنامه وب کمک می کند. و برنامه‌ی وب که به این ترتیب طراحی شده باشد، ساختارمندتر و عملی‌تر می‌باشند.

تست Laravel با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

مدیریت پیکربندی

یک برنامه وب طراحی شده در لاراول در محیط‌های مختلف اجرا می‌شود، به این معنی که تغییر مداوم در پیکربندی آن وجود خواهد داشت. لاراول یک رویکرد ثابت برای مدیریت پیکربندی به روشی کارآمد ارائه می‌دهد.

ماژولار بودن

لاراول کتابخانه‌ها و ماژول‌های داخلی را ارائه می دهد که به بهبود برنامه کمک می‌کند. و هر ماژول با مدیریت وابستگی Composer یکپارچه شده است که به روز رسانی را آسان می‌کند.

مسیریابی

لاراول یک رویکرد انعطاف پذیر برای تعریف مسیرها در برنامه وب به کاربر ارائه می‌دهد. مسیریابی به مقیاس بهتر برنامه کمک می‌کند و عملکرد آن را افزایش می‌دهد.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول