background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
Next.js, next, image

هاست Next.js

استقرار Next.js به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست Next.js با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
Next.js, next, image

آشنایی با Next.js

نکست جی اس Next.js، در واقع فریمورکی برای React محسوب می‌شود که از آن برای ساخت برنامه‌‌های تحت وب و اپلیکیشن های جاوا اسکریپتی استفاده می شود. برای‌ اینکه یک برنامه‌ی وب کامل را با React ایجاد کنید، جزئیات مهم زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید: کد باید با استفاده از باندلری مانند webpack بسته‌بندی شده و با استفاده از کامپایلری مانند Babel تبدیل شود. شما باید بهینه سازی های تولید مانند تقسیم کد را انجام دهید. ممکن است بخواهید برخی از صفحات را برای عملکرد بهتر و سئو، به صورت ایستا پیش رندر کنید. همچنین ممکن است بخواهید از server-side یا client-side رندر استفاده کنید. ممکن است برای اتصال برنامه React خود به دیتای مورد نیاز، مجبور شوید در سمت سرور کد بنویسید. فریمورکی می‌تواند این مشکلات را حل کند که از سطح کیفی مناسبی برخوردار باشد

تست Next.js با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

Internationalized Routing

Next.js از نسخه 10.0.0 از مسیریابی بین المللی (i18n) پشتیبانی داخلی دارد. می‌توانید فهرستی از مناطق محلی پیش‌فرض و یامحلی‌های خاص دامنه را ارائه دهید و Next.js به‌طور خودکار مسیریابی را مدیریت می‌کند.

Zero Config

در Next.js ویژگی هایی چون compilation و bundling خودکار در اختیار شما خواهد. این باعث می شود تا از ابتدا کار بهینه ترین اپ ها را تولید کنید.

Hybrid: SSG and SSR

Next.js از SSG و SSR برای تولید برنامه ها پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید اپلیکیشن هایی بسازید که کد آن در سمت سرور رندر شده و دوستدار Seo هستند. پس اپلیکیشن هایی که با کتابخانه Next.js می سازید از نظر سئو هیچ مشکلی نخواهند داشت اما این امکان در استفاده از عادی از React وجود ندارد.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول