background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
PHP, php, image

هاست PHP

استقرار PHP به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست PHP با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
PHP, php, image

آشنایی با PHP

PHP مخفف عبارت Hypertext PreProcessor به معنای پیش پردازند فرامتن می‌باشد و یک زبان برنامه نویسی سمت سرور و منبع باز است که بسیاری از توسعه دهندگان برای توسعه وب از آن استفاده می‌کنند. سمت سرور بودن به این معناست که صفحات PHP ابتدا توسط سرور (که می تواند از نوع Apache یا IIS) باشد، پردازش شده و سپس خروجی به صورت کدهای HTML و جاوا اسکریپت برای مرورگر کاربر ارسال می‌شود. همچنین یک زبان همه منظوره است که می‌توان از آن برای ساخت بسیاری از پروژه‌ها از جمله رابط کاربری گرافیکی (GUI) استفاده کرد.پی‌اچ‌پی بر روی موتور Zend اجرا می‌شود که محبوب ترین پیاده سازی است. پیاده سازی‌های دیگری نیز وجود دارد، مانند HPVM (ماشین مجازی هیپ هاپ) که توسط فیس بوک ایجاد شده است. PHP بیشتر برای ساخت وب سرور استفاده می‌شود که هم بر روی مرورگر اجرا می‌شود و هم می‌تواند در خط فرمان اجرا شود

تست PHP با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

کراس پلتفرم

PHP مستقل از پلتفرم است و برای استفاده از آن احتیاج به سیستم عامل خاصی مانند مک، ویندوز یا لینوکس نمی‌باشد چون بر روی هر پلتفرمی اجرا می‌شود.

همگام با همه پایگاه‌های داده

به راحتی می‌توانید PHP را به همه پایگاه‌های داده، رابطه‌ای و غیر رابطه‌ای متصل کنید. بنابراین می تواند در کمترین زمان به MySQL، Postgress، MongoDB یا هر پایگاه داده دیگری متصل شود.

یادگیری آسان

کار با PHP ساده است و برای برنامه نویسی با آن تنظیمات ابتدایی خاصی لازم نیست. کافی است با داشتن یک سرور یا شبیه‌ساز سرور، کدهای PHP خود را اجرا کرد.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول