background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
Rust, rust, image

هاست Rust

استقرار Rust به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست Rust با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
Rust, rust, image

آشنایی با Rust

Rust یک زبان‌ برنامه‌نویسی سیستمی است که به صورت متن باز بوده و به وسیله بنیاد موزیلا ارائه شده است.زبان راست از زبان‌های برنامه نویسی سیستم‌های تست شده، ساخته شده است. که می‌تواند کنترل و عملکرد زبان‌های سطح بالا را با هم ادغام کند. همچنین Rust یک زبان برنامه نویسی چند پارادایم و همه منظوره است. که از سرعت، امنیت و همزمانی ایمن (safe-concurrency) برخوردار می‌باشد. و به منظور حفظ ایمنی بهتر حافظه در عین حفظ عملکرد بالا طراحی شده است. در واقع یکی از بارزترین خاصیت‌های Rust این است که از خطرهای امنیتی جلوگیری می‌کند. و برنامه‌ نویسان این فرصت را دارند که نرم افزاری ایجاد کنند که کمتر در خطر ابتلا به سوء استفاده‌های امنیتی باشد. از جمله کارایی‌های زبان برنامه نویسی Rust ترکیب المان های کلیدی زبان‌های برنامه‌نویسی قدیم و جدید با یکدیگر است. همین ویژگی Rust سبب شده که کاربران، آن را یک زبان برنامه‌نویسی سریع و قدرتمند بدانند که می‌توان از آن استفاده‌های بهینه‌ و گسترده‌تری کرد.

تست Rust با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

کارایی بالا

Rust فوق‌العاده سریع و کارآمد در حافظه می‌باشد و بدون نیاز به زمان اجرا یا garbage collector، می‌تواند خدمات حیاتی عملکرد را تأمین کند. قابل اجرا بر روی دستگاه‌های embedded (داستگا‌ه‌های دیجیتالی) دارد و به راحتی با زبان‌های دیگر ادغام می‌شود.

بهره‌وری بالا

Rust دارای مستندات عالی، کامپایلر دوستانه با پیام‌های خطای مفید و ابزارهای درجه یک می‌باشد که از یک پکیج منیجر یکپارچه و ابزار ساخت بهره‌ می‌برد. همچنین از چند ویرایشگر هوشمند با تکمیل خودکار و فرمت‌کننده خودکارپشتیبانی ‌می‌کند.

قابلیت اطمینان

سیستم قدرتمند Rust و مدل مالکیت آن، memory-safety و thread-safety را تضمین می‌کند. و امکان حذف بسیاری از کلاس‌های باگ در زمان کامپایل کردن.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول