background, clouds
قابلیت جدید
سرویس ایمیل. ارسال و دریافت از طریق ایمیل فینگ
تست رایگان
Static Site, static, image

هاست Static Site

استقرار Static Site به سادگی فقط با چند کلیک روی سرورهای قدرتمند فینگ

تست Static Site با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه
Static Site, static, image

آشنایی با Static Site

وب سایت استاتیک با صفحات محتوای ثابت یا کدهای HTML ساده، جاوا اسکریپت یا CSS ساخته شده است. که برای ارائه فایل‌های از پیش ساخته شده به مرورگر وب، از رندر سمت سرور استفاده می‌کند. بر خلاف سایت‌های پویا که صفحات وب در زمان درخواست رندر می‌شوند. وب‌ سایت‌های استاتیک نسبتاً ساده هستند و همه وب‌سایت‌ها در سال‌های اولیه وب جهانی به این روش ساخته شدند. از آنجایی که در اینگونه وب سایت‌ها محتوا بدون توجه به کاربر یا مکانی که کاربر در آن است ثابت‌ می‌ماند، می‌توان محتوا را از قبل رندر کرد تا منجر به عملکرد سریع وب سایت شود. سایت‌های استاتیک این امکان را می‌دهند که پایگاه داده‌ و رابط کاربری جلویی خود را جدا کرد که در این صورت موجب انعطاف‌پذیری بیشتری در نحوه ارائه محتوای آن می‌شود. سایت‌های استاتیک گزینه خوبی برای سایت‌هایی هستند که محتوای آنها اغلب تغییر نمی‌کند. اما در موارد استفاده پیچیده‌تر ممکن است با یک (SSGs) Static Site Generator تکمیل شود که به تیم‌ها قدرت و انعطاف‌پذیری بیشتری در پروژه خود می‌دهد.

تست Static Site با ۲۰,۰۰۰ اعتبار هدیه

سرعت - عملکرد

رندر سمت سرور چالش‌های بالقوه کمتری را در مورد بارگذاری سایت ارائه می‌کند، زیرا داده‌ها به عنوان یک صفحه وب کاملاً از پیش رندر شده و با کمترین مشکلاتی ارائه می‌شوند. همچنین به خاطر سبک وزن بودن فایل‌های HTML، صحفات وب با سرعت بیشتری رندر می‌شوند.

امنیت

در استاتیک سایت‌ها پایگاه داده محتوای سایت مستقل از رابط وب فرانت می‌باشد و با هر بار بازدید از وب سایت، به پایگاه داده محتوا متصل نمی‌شود و همین امر باعث می‌شود که هکرها در فرصت نفوذ به داده‌های شما محدود باشند.

انعطاف پذیری

سایت‌های استاتیک این قابلیت را به توسعه‌دهندگان می‌دهد که بتوانند با استفاده از زبان و فریمورک دلخواه خود مانند JavaScript، Ruby، React، Vue و غیره، کار کرده و صفحات خود را رندر کنند.

لیست قیمت‌ها

توجه کنید که هزینه سرورها در تمامی پلن‌ها به صورت ساعتی از حساب شما کسر می‌شود و قیمت ماهانه برای اطلاع شما نوشته شده است

۱۹,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۶ تومان ساعتی
0.15Core
CPU اشتراکی
200 MB
Memory
2 GB
Storage

۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۵۴ تومان ساعتی
0.25Core
CPU اشتراکی
512 MB
Memory
5 GB
Storage

۸۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰۹ تومان ساعتی
0.5Core
CPU اشتراکی
1 GB
Memory
10 GB
Storage

۱۶۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۲۱۹ تومان ساعتی
1Core
CPU اشتراکی
2 GB
Memory
20 GB
Storage

۳۲۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۴۳۸ تومان ساعتی
2Core
CPU اشتراکی
4 GB
Memory
40 GB
Storage

۶۴۰,۰۰۰ تومان ماهانه

۸۷۶ تومان ساعتی
4Core
CPU اشتراکی
8 GB
Memory
80 GB
Storage

سوالات متداول